Protislnečné fólie

Pre krajší pohľad z Vášho okna…

 

Na základe obrovského úspechu automobilových fólií na celosvetovom trhu, firma Fusion vyvinula ďalšie druhy proti slnečných fólií, ktoré sú použiteľné ako v domácnosti (rezidenčné fólie na byty a domy), tak i v podnikaní (komerčné fólie v kanceláriách a prevádzkach).

Okenné fólie Fusion boli pôvodne vyvinuté v 60. rokoch minulého storočia na spríjemnenie pobytu v miestnostiach domov a bytov, ktoré sú vystavené veľkému množstvu slnečného svitu. S rozvojom výrobných technológií sa pridala i estetická funkcia, keď sa v ponuke objavila veľká paleta farebných prevedení okenných fólií – od bronzových tónov po studené neutrálne sivé farby. Voľba  správneho odtieňa fólií tak prispeje k pozdvihnutiu úrovne vzhľadu celej budovy.

Ako novinku predstavujeme radu Estate Dual Reflective. V tomto prípade sa zrkadlový odraz vytvára výhradne z vonkajšej strany teda z exteriéru a vďaka tomu si i v noci môžete vychutnať prekrásne výhľady z okna bez rušivého odrazu na skle v miestnosti. Okrem tohto zabezpečuje vysokú úroveň nepriestupnosti slnečného tepla.

Technológiou výroby Aloxe, zjednodušene povedané znamená pokovovanie fólie už oxidovaným metalickým prvkom, čo priaznivo vplýva na celkovú životnosť fólie, výrobca na tieto fólie poskytuje doživotnú záruku.

Rezidenčné fólie sa inštalujú na vnútornú stranu okien.  Dokážu zachytiť takmer  100% nebezpečného UV žiarenia, čím významne zvyšujú komfort  bývania klientov a  zároveň chránia interiér miestností pred jeho deštruktívnym vplyvom. Redukujú aj nežiaduce odrazy od TV obrazoviek i monitorov počítačov. Vďaka patentovanej technológii výroby okenných fólií Fusion  Defender™ sú Vaše okná viac chránené voči poškriabaniu. Okná s rezidenčnými fóliami môžu taktiež významne prispieť k bezpečnosti členov domácnosti a eliminovať napr. úrazy detí pri rozbití okna.


Pri odbornej inštalácií je záruka na interiérové fólie 5 rokov a na exteriérové fólie 2 roky.